×

Vee's Espresso Roma Extra Fancy - Yellow Bourbon 250g

"Brazilský žlutý bourbon" přirozeně jemné espresso se svěží, hedvábnou pěnou, velkou bohatostí a intenzivní sladkou vůní připomínající vanilku, karamel a pražené ořechy.

Přečíst článekShow less
200 Kč (s DPH)
Popis

Vee's Espresso Roma "Extra Fancy" je vyvážené, jemné espresso s výrazně sladkou vůní. V této vynikající směsi se používají především kávová zrna odrůdy Arabica Yellow Bourbon, která se pěstuje v oblasti Cerrado západně od Sao Paula. Kávové třešně nejsou jasně červené, ale mirabelkově žluté. Menší, ale tvrdá kávová zrna dozrávají pomalu, shromažďují velké množství cukru a vlhkosti a hodí se pro jemné, ale intenzivní pražení espressa, které snižuje kyselost až na nulu a nevytváří prakticky žádnou hořkost. Ale jen s tím jsme se nespokojili. Vee's Espresso Roma "Extra Fancy" je sametově hladké a přirozeně jemné espresso Grade Cru, které jsme dále vylepšili sladkými a málo kyselými kávami Grand Cru z Afriky. Plné espresso se svěží, hedvábnou pěnou, velkou bohatostí a intenzivní sladkou vůní připomínající vanilku, karamel a pražené ořechy.

Jak chutná Brazílie Yellow Bourbon

Brazílie Yellow Bourbon je výběrové jemné espresso, které vás omámí tóny sladkých vůní. Ve vybrané směsi převažují kávová zrna variety Arabica Yellow Bourbon, která byla kultivována západně od Sao Paulo v regionu Cerrado.

Výjimečně excelentní požitek

Kávové boby tohoto druhu nejsou svítivě červené, ale naopak mirabelkově žluté. Menší tvrdá zrna dozrávají pomalu, díky čemuž v sobě uchovávají hodně cukru a vlhkosti. Charakteristické opatrné pražení zaručuje, že se kyselost zredukuje téměř na nulu a káva neobsahuje téměř žádnou hořkost. A to není všechno. Sametově měkké a přirozeně jemné Grand-Cru espresso je vylepšeno nasládlými a ne-kyselými Grand-Cru kávami z Afriky.

Zamilujte se do plného espressa s bohatou hedvábnou cremou, intenzivně sladkým aroma a podtóny vanilky, karamelu a pražených oříšků. Půjde to bezpochyby snadno.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Pražení
Aroma
Tělo
Ovocná příchuť
Oříšková příchuť
Čokoládová příchuť
Pikantní příchuť
Sladká příchuť

Příprava

Aeropress
Caffè latte
Cappuccino
Chemex
Clever dripper
Espresso
Filtrovaná káva
French press
Moka konvička
Překapávaná káva
V60
Vacuum pot

Region

Latinská Amerika
DOPRAVA
Platba při převzetí (dobírkou)
ZDARMA

Platba při převzetí zboží je nejrychlejší a nejjednodušší způsob platby. Platit můžete hotově v českých korunách.

Platba bankovním převodem
ZDARMA

Po odeslání objednávky Vám ihned zobrazíme a také zašleme na email informace k provedení platby na náš účet ve FIO bance. Jakmile bude platba přijata, objednávku odešleme.

PLATBA
Kurýr: 1-2 pracovní dny
124 Kč s DPH

Zboží je doručováno obvykle následující pracovní den po dni, kdy Vám odešleme informaci o vyexpedování zboží. Přepravní společnost Vám zašle e-mailem a případně SMS zprávou (pokud je k dispozici mobilní tel. číslo) informaci o tom, kdy bude zboží doručováno na Vaši adresu.

Zásilkovna: 2-4 pracovní dny
80 Kč s DPH

Osobní odběr přes výdejní místa Zásilkovny. Vyberte pobočku, na které si přejete zboží vyzvednout. Jakmile bude připraveno, obdržíte e-mailem a případně SMS zprávou (pokud je k dispozici mobilní tel. číslo), že je zboží připraveno k vyzvednutí. Přehled poboček Zásilkovny >

Menu

Settings

Click for more products.
Nenalezeny žádné produkty
×
Vee's Espresso Roma Extra Fancy - Yellow Bourbon 250g
200 Kč